Оптимальна продуктивність
На максимальній швидкості продуктивність витяжки сягає 750 м3/год. Такий показник гарантує ефективну роботу навіть у просторих кухнях (12-15 м2): кожні 60 хвилин повітря в приміщенні повністю оновиться 15 разів. Враховуйте, що для найефективнішої роботи витяжку слід умикати відразу ж, як починаєте готувати. Спочатку встановіть мінімальну швидкість роботи. Коли ж випаровування стануть помітні, збільште потужність.
Комфортний рівень шуму: 63 дБ
У режимі максимальної продуктивності рівень шуму витяжки не перевищує 63 дБ: до речі, такий рівень гучності вважається нормою для сучасних офісних приміщень. Тому доки повітря на кухні очищається, ви можете спокійно спілкуватися з рідними або відпочивати в сусідній кімнаті, не відчуваючи дискомфорту.
Таймер працює — ви відпочиваєте
Якщо процес приготування закінчено, проте ви хочете, щоб витяжка продовжила працювати ще деякий час — встановлюйте таймер і вирушайте відпочивати. Коли заданий вами часовий інтервал скінчиться, прилад відключиться автоматично, і вам не доведеться зайвий раз повертатися на кухню.
Управляйте одним дотиком
Змінюйте режим роботи пристрою, програмуйте таймер і вмикайте підсвічування одним легким дотиком або на відстані. Окрім комфорту під час експлуатації, сенсорні кнопки додають елегантності дизайну, а також спрощують догляд за поверхнею пристрою.
Керування на відстані
Вся сім’я вже за столом, а ви не вимкнули витяжку? Не залишайте свого місця, скористайтеся пультом дистанційного керування. З будь-якої точки кімнати з відстані 3 м ви зможете увімкнути або вимкнути витяжку та підсвічування, встановити таймер або змінити режим роботи. Інтуїтивно зрозумілі зображення кнопок зроблять керування простим і приємним.
Декілька швидкостей для ефективного очищення
Регулюйте потужність роботи витяжки, перемикаючись між 3 швидкісними режимами. Коли ви тільки починаєте готувати, використовуйте мінімальну швидкість, а при появі пару та запахів перемикайтеся на середню. Максимальна швидкість стане у пригоді при поєднанні декількох кухонних процесів, а також допоможе швидко провітрити кухню після закінчення готування.
Два робочі режими
Витяжка може працювати у режимі відведення повітря або у режимі рециркуляції. У першому випадку повітря, проходячи через 5-ти шаровий жировий фільтр, очищається та повністю видаляється у повітропровід. При активації рециркуляційного режиму повітря проходить через вугільний фільтр і вже очищеним повертається на кухню.
Вугільний фільтр PFC 2102 або PFC 3102
Витяжка може працювати у режимі рециркуляції завдяки вугільним фільтрам, що вловлюють найменші неприємні запахи та забезпечують чистоту повітря у приміщенні. Для оптимальної роботи у витяжку треба встановити 2 вугільні фільтри PFC 2102 (для витяжок з мотором білого кольору) або PFC 3102 (для витяжок з мотором чорного кольору). Купити їх можна в авторизованих сервісних центрах і торговельних точках, де представлена кухонна техніка Pyramida. Зверніть увагу, що вугільні фільтри не можна мити та чистити. Для ефективної роботи витяжки в режимі рециркуляції вугільні фільтри треба змінювати кожні 3 місяці. Такий графік заміни — оптимальний, якщо витяжка на вашій кухні працює близько трьох годин на день.
5-шаровий захист мотора
Частинки жиру та їжі, які підіймаються в повітря під час приготування страв, можуть зашкодити роботі мотора. Щоб захистити його, у витяжці використовується спеціальний жировий фільтр. Завдяки 5 тоненьким алюмінієвим сіточкам фільтр вловлює всі частинки жиру, перешкоджаючи їх осіданню на моторі. Це в рази збільшує термін служби двигуна й інших робочих механізмів. Щоб очистити жировий фільтр, просто промийте його під теплою водою з мийним засобом або скористайтеся посудомийною машиною.