Вид прибирання: вологе, Тип живлення: аккумулятор (безпровідний), Тип живлення: аккумулятор (безпровідний), Регулятор потужності: є, Насадки і щітки: : підлога/паркет: є, Установка на зарядку: ручна, Управління: на ручці, Технології (особливості): водорозпилювальна насадка: є, Колір: чорний/синій, Вага, кг: 4
Миючі пилососи – багатофункціональні агрегати, які виконують вологе прибирання покриття для підлоги, пластикових панелей, а також чистять м'які меблі, матраци, дивані чохли. У деяких моделей передбачені спеціальні насадки для миття сантехніки, шибок, стін, облицьованих керамічною плиткою.
Критерії вибору
На відміну від пилососа для сухого прибирання, миючий агрегат здатний повністю видалити пил з глибини ворсових покриттів, легко змити забруднення, що присохли, з керамічної плитки, лінолеуму або ламінату. Ще одна перевага миючого пилососа – здатність збирати воду та вологе сміття. Він врятує диванну оббивку від пролитого соку та швидко прибере воду з підлоги у ванній у разі аварійної протікання. При покупці пилососів для вологого прибирання звертайте увагу на такі характеристики, як об'єм резервуарів для робочої та відпрацьованої рідини, спосіб подачі миючого засобу, наявність ступінчастого аквафільтра.
Об'єм резервуарів. Місткість контейнерів для відпрацьованої рідини може варіювати від 0,2 до 50 літрів. Пилосос з невеликим резервуаром за габаритами, вагою та маневреністю майже не відрізняється від агрегатів для сухого прибирання. Але такий обсяг рідини недостатній для тотального збирання. Прийдеться або часто міняти воду, або використовувати пилосос тільки для очищення окремих поверхонь.
Моделі з великим обсягом резервуару розраховані на тривалу роботу. Щоправда, вони є досить громіздкими і не надто зручними для роботи в приміщеннях, тісно заставлених меблями.
Подача миючої рідини. Якість збирання миючим пилососом багато в чому залежить від того, як подається миюча рідина з насадки. Найбільш поширений метод – ndash; впорскування рідини на поверхню, що очищається, під тиском. Залежно від конструкції насадки подається з одного або декількох сопел. Також миюча рідина може надходити на спеціальну губку рівномірно, у вигляді піни. Спеціальні щетинки витягують пил і бруд із покриття, ущільнюють його, а гумові скребки направляють цю суміш у всмоктувальний шланг.
Східчастий аквафільтр. У всіх миючих пилососах повітря, що надходить, проходить через резервуар з водою. Але цього недостатньо для повного очищення від пилу та алергенних факторів. Якщо в сім'ї є люди, які страждають на алергічні захворювання, рекомендується купити миючий пилосос з багатоступінчастою системою фільтрації. До неї може входити водяна завіса та турбулентний аквафільтр.
Насадки
Стандартна комплектація миючого пилососа (залежно від моделі) включає від 5 до 7 насадок. У комплект обов'язково входить універсальний пристрій для збирання килимів. Також пилосос комплектується насадкою для м'яких меблів, плінтусів та полиць, що миє щіткою. Купуючи додаткові пристрої, можна значно розширити функціональні можливості пилососа. Наприклад, насадка-вантуз допоможе прочистити засмічений злив.